Koncert Biskupa Antoniego Długosza oraz Księdza Jana Kałdona dla Hospicjum

W dniu 23.09.2018 roku w święto naszego Patrona św. Ojca Pio odbył się w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kluczborku niezwykły koncert na rzecz naszego Hospicjum. Pomysłodawcą i współorganizatorem tego wydarzenia był Ksiądz Jan Kałdon Proboszcz parafii w Strojcu. To na jego zaproszenie przyjechał do Kluczborka Biskup Antoni Długosz, który w półgodzinnym koncercie rozśpiewał wszystkich, tak licznie przybyłych do kluczborskiej parafii. Po występie Biskupa Antoniego, swój koncert rozpoczął Ksiądz Jan. Było to 45 minut niezwykłych przeżyć, emocji i wzruszeń. Jeszcze długo po koncercie, na stojąco widzowie oklaskiwali Księdza Jana.

Był to wspaniały czas muzycznych uniesień, radości, wzruszeń i łez pojawiających się na twarzach zebranych, szczególnie po piosence „Bóg się Mamo nie pomylił”.

Podczas koncertu oraz ze sprzedaży płyt przekazanych nam przez Księdza Jana zebraliśmy kwotę 8 030 zł.

Wszystkim darczyńcom tak licznie przybyłym na ten koncert z całego serca dziękujemy.

Nasze podziękowania kierujemy do Księdza Jana i Biskupa Antoniego.

Jesteśmy wdzięczni Proboszczowi parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kluczborku, Księdzu Hubertowi Czerni. Dziękujemy Panu Krzysztofowi Pietrzykowskiemu, który nieodpłatnie nagłośnił ten koncert i nagłaśnia wszystkie koncerty naszego Hospicjum.

Dziękujemy naszym niezawodnym wolontariuszom za pomoc w realizacji tego wydarzenia.