Dziękujemy za Wasz 1% podatku dla naszego Hospicjum

Znamy już oficjalną wartość przekazanego nam w tym roku 1% podatku. Nasze Hospicjum otrzymało 227 283,36 zł. Zaufało nam i wsparło ponad 5 100 osób.
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom i każdemu z osobna, którzy o nas pamiętali i przekazali tę cenną darowiznę. To dzięki Wam możemy prowadzić naszą społeczną budowę hospicjum stacjonarnego w Smardach koło Kluczborka.
Dziękujemy naszym Przyjaciołom, zespołowi Sound and Grace, którzy po raz kolejny zaangażowali się w pomoc naszemu Hospicjum podczas tegorocznej kampanii. Kochani. Dziękujemy za Wasz spot zachęcający do wpłat oraz za to, że jesteście z nami od tylu lat.
Dziękujemy kluczborskiemu Kinu Bajka za emisję naszego spotu przed seansami filmowymi.
Ruszamy z dalszymi pracami. Obecnie kończymy centralne ogrzewanie, żeby w zimie móc prowadzić dalsze prace.
Możemy dalej realizować nasze marzenie o ciepłym i pełnym miłości Domu Ulgi w Cierpieniu. Na początku tej inwestycji wielu mówiło nam, że się nie uda. Nie mamy pieniędzy, sponsorów, wiedzy budowlanej. Tak. To była prawda, ale mieliśmy coś znacznie cenniejszego. Mieliśmy marzenia i pragnienie pomocy nieuleczalnie chorym poprzez stworzenie takiego miejsca. Dziś pomału zbliżamy się do celu. Wszystkie dotychczasowe prace wykonaliśmy bez złotówki kredytu. Marzenia spełniają się
Gdy czegoś bardzo chcesz, nie poddawaj się, nie bój się kolejnych zmian. Jeśli bardzo chcesz zmienić życia sens, nie poddawaj się” Sound`n`Grace.