Msza św. za zmarłych Pacjentów i ich Rodziny – 14.11.2020 – tylko poprzez transmisję

Drodzy bliscy zmarłych Pacjentów naszego Hospicjum.

Co roku w każdą drugą sobotę listopada spotykamy się w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kluczborku na Mszy św. w intencji Waszych drogich bliskich zmarłych, którzy byli objęci opieką naszego Hospicjum od początku jego istnienia. Modlimy się także za Was o siłę w tym trudnym czasie żałoby.

Ten rok jest wyjątkowy i trudny. Borykamy się z pandemią, a co za tym idzie z różnymi obostrzeniami.

Niestety w tym roku nie będziemy mogli spotkać się fizycznie na tej ważnej dla nas Mszy św.

Msza św. zostanie odprawiona w sobotę 14.11.2020 o godzinie 16.00 jednak bez uczestnictwa wiernych. Waszymi reprezentantami w kościele będzie jedynie zarząd hospicjum i zespół medyczny.

Was, drodzy Państwo zapraszamy natomiast do uczestnictwa poprzez transmisję z parafii NSPJ w Kluczborku.

W transmisji można wziąć udział poprzez kliknięcie w jeden z poniższych linków: Link 1 Link 2

Mamy ogromną nadzieję, że za rok spotkamy się już tak, jak dotychczas.

Życzymy Wam dużo zdrowia.