Galeria zdjęć

Turniej piłkarski zakładów pracy pod patronatem Posła Andrzeja Buły

W sobotę 24.09.2011 na boisku treningowym MKS Kluczbork odbył się turniej piłkarski zakładów pracy na rzecz budowy naszego hospicjum stacjonarnego w Smardach Górnych. Pomysłodawcą tego turnieju był i patronat nad nim objął Pan Poseł Andrzej Buła, który wspiera nas od dawna w tej trudnej i kosztownej inwestycji. Udział w tych zawodach wzięło 11 drużyn z Kluczborka i okolic, Namysłowa a nawet z Warszawy. Piękna pogoda, wspaniała rywalizacja w szczytnym celu sprawiły, że turniej stał się także piknikiem podczas którego można było spędzić czas w miłej atmosferze. Dzięki tej imprezie udało się zebrać kwotę 5 700 zł.

Przedstawienie \"Kacper, Melchior i Baltazar\"

\"Przedstawienie \"Kacper, Melchior i Baltazar\" w wykonaniu uczniów Gimnazjum w Byczynie oraz jarmark bożonarodzeniowy zorganizowany przez Dyrekcję Gimnazjum z którego dochód przeznaczony był na Hospicjum\"

Młodzież z byczyńskiego Gimnazjum

Młodzież z byczyńskiego Gimnazjum przy robieniu stroików na \"Jarmark Bożonarodzeniowy\" dla Hospicjum\"

Majówka Stowarzyszeń 2007

Majówka Stowarzyszeń 2007

Przedstawienie rekolekcyjne

\"Przedstawienie rekolekcyjne uczniów Gimnazjum w Byczynie pt. \"Jak żyli chrześcijanie dzien po dniu\" z którego dochód przeznaczony został na rzecz naszego Hospicjum\"

Spotkanie rodzin pacjentów

Spotkanie rodzin pacjentów

Uroczystość wręczenia toreb lekarskich 2006 rok

Uroczystość wręczenia toreb lekarskich i pielęgniarskich dla zespołu medycznego Hospicjum - 27.09.2006

Spotkanie opłatkowe 2006

Spotkanie opłatkowe 2006

Przekazanie mankietów do leczenia obrzęku 2005 rok

Przekazanie mankietów do leczenia obrzęku limfatycznego oraz pompy infuzyjnej przez Burmistrza Miasta i Gminy Kluczbork Pana Jarosława Kielara w dniu 22.12.2005

Koncert Stanisława Soyki

Koncert Stanisława Soyki w październik 2005r.

Żywa szopka

Żywa szopka

Jubileusz 5-lecia powstania

Jubileusz 5-lecia powstania Stowarzyszenia 5-6.09.2008

Kluczborska Baszta 2008 dla naszego Hospicjum

Kluczborska Baszta 2008 dla naszego Hospicjum

Kiermasz uczniów Gimnazjum w Byczynie dla Hospicjum

W dniu 01.06.2009 w Publicznym Gimnazjum w Byczynie został zorganizowany przez klasę 3b kiermasz, z którego dochód w kwocie 525 zł został przekazany na rzecz naszego Hospicjum.

Majówka Stowarzyszeń 2009

Majówka Stowarzyszeń 2009

Przekazanie Stowarzyszeniu budynku pod hospicjum stacjonarne

W dniu 1.07.2009 Burmistrz Gminy Kluczbork Pan Jarosław Kielar przekazał Stowarzyszeniu akt notarialny budynku po byłej szkole podstawowej w Smardach, w którym powstanie hospicjum stacjonarne. Darowizna była możliwa dzięki Panu Burmistrzowi, oraz wszystkim Radnym Gminy Kluczbork.

Budynek w którym powstanie hospicjum stacjonarne

W budynku po byłej szkole podstawowej w Smardach pod Kluczborkiem Stowarzyszenie utworzy hospicjum stacjonarne dla pacjentów z całego powiatu kluczborskiego.

Druga Kluczborska Konferencja Medycyny Paliatywnej 24.10.2009

Stowarzyszenie \"Hospicjum Ziemi Kluczborskiej Św. Ojca Pio\", oraz Zakład Medycyny i Opieki Paliatywnej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach byli organizatorami kolejnej, Drugiej Kluczborskiej Konferencji Medycyny Paliatywnej, która podobnie jak w roku ubiegłym zgromadziła bardzo dużą liczbę uczestników z różnych rejonów Polski.

Uroczysta Msza Św. za Hospicjum, oraz zmarłych Pacjentów 14.11.2009

W dniu 14.11.2009 w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kluczborku została odprawiona nasza coroczna Msza Św. za Hospicjum, oraz za wszystkich naszych zmarłych Pacjentów. Jak zawsze na początku Mszy św. wymieniliśmy naszych zmarłych chorych i zapaliliśmy znicze. Mszy Św. przewodniczył Ksiądz Proboszcz Franciszek Drenda, kazanie natomiast wygłosił Ksiądz Adam Jankowski.

Kiermasz gimnazjalistów z Byczyny dla Hospicjum - grudzień 2009

Nasi niezawodni Przyjaciele - gimnazjaliści z Byczyny zorganizowali kiermasz bożonarodzeniowy z którego dochód w wysokości 899 zł został przekazany na rzecz naszego Hospicjum. Dziękujemy.

Dzień skupienia wolontariuszy i pracowników naszego Hospicjum

W dniu 27.03.2010 w parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Ligocie Turawskiej miał miejsce nasz wielkopostny dzień skupienia. Rekolekcje prowadził proboszcz parafii ks. dr Sławomir Pawiński.

Akcja \"Kwiaty Nadziei\" - kwiecień 2010

Kwesty dzieci i młodzieży z Publicznej Szkoły Podstawowej w Byczynie i Polanowicach oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kluczborku ulicami Byczyny, Polanowic i Kluczborka na rzecz naszego Hospicjum.

Siatkarski mecz charytatywny PGE SKRA Bełchatów - AZS Częstochowa. 07.09.2011

Siatkarski mecz charytatywny PGE SKRA Bełchatów - AZS Częstochowa. 07.09.2011

Koncert Mietka Szcześniaka na rzecz budowy hospicjum w Smardach 08.10.2011

Koncert Mietka Szcześniaka na rzecz budowy hospicjum w Smardach 08.10.2011