Archiwum autora: Slawek
Slider 3
Budowa hospicjum. Stan na 07.05.2011
Wizualizacje naszego hospicjum
Akcja „Kwiaty Nadziei”
Dzień skupienia wolontariuszy i pracowników naszego Hospicjum
Kiermasz gimnazjalistów z Byczyny dla Hospicjum
Uroczysta Msza Św. za Hospicjum
W dniu 14.11.2009 w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kluczborku została odprawiona nasza coroczna Msza Św. za Hospicjum, oraz za wszystkich naszych zmarłych Pacjentów. Jak zawsze na początku Mszy św. wymieniliśmy naszych zmarłych chorych i zapaliliśmy znicze. Mszy Św. przewodniczył Ksiądz Proboszcz Franciszek Drenda, kazanie natomiast wygłosił Ksiądz Adam Jankowski. ———————————— GALERIA ZDJĘĆ: kliknij… Czytaj dalej »
Druga Kluczborska Konferencja Medycyny Paliatywnej
Stowarzyszenie „Hospicjum Ziemi Kluczborskiej Św. Ojca Pio”, oraz Zakład Medycyny i Opieki Paliatywnej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach byli organizatorami kolejnej, Drugiej Kluczborskiej Konferencji Medycyny Paliatywnej, która podobnie jak w roku ubiegłym zgromadziła bardzo dużą liczbę uczestników z różnych rejonów Polski. —————————— GALERIA ZDJĘĆ: kliknij w zdjęcie, aby powiększyć
Materiał filmowy TVP Opole – akt notarialny
W dniu 1.07.2009 w kancelarii notarialnej Pana Adama Sokołowskiego został podpisany przez Pana Burmistrza Jarosława Kielara, oraz Prezesa Stowarzyszenia Sławomira Kołeckiego i Wiceprezesa Janusza Cholewińskiego akt notarialny przekazania Stowarzyszeniu budynku po dawnej szkole w Smardach, w którym powstanie hospicjum stacjonarne. Materiał filmowy TVP Opole, pobrany ze strony: http://ww6.tvp.pl/6483,917019,1.view
