Kluczborska Konferencja Medycyny Paliatywnej i Formacji Hospicyjnej

przez | 3 października 2020

Drodzy Państwo.

Wielką radością jest dla nas organizowanie naszych corocznych Kluczborskich Konferencji Medycyny Paliatywnej i Formacji Hospicyjnej oraz możliwość spotkania się z Państwem. Rok 2020 jest wyjątkowy. Trwający od marca stan epidemii w naszym kraju oraz funkcjonujące w związku z tym przepisy nakładają wiele obostrzeń w obszarze organizacji imprez, konferencji i spotkań.

Zarząd naszego Hospicjum pragnąc dostosować się do aktualnych zaleceń i przepisów sanitarnych a przede wszystkim w trosce o bezpieczeństwo uczestników, prelegentów i organizatorów naszej Konferencji postanowił odwołać tegoroczne sympozjum. Decyzja została podjęta z wielkim żalem, ale w poczuciu odpowiedzialności. 

Mamy nadzieję, że za rok nie będzie już na naszej drodze żadnych przeszkód, aby kontynuować organizację Konferencji i móc spotkać się ze wspaniałymi prelegentami i uczestnikami. Wierzymy w to głęboko.

Przepraszamy za tegoroczne zmiany.

Wszystkich Państwa serdecznie pozdrawiamy i życzymy dużo zdrowia i wytrwałości w tej zupełnie nowej i dziwnej rzeczywistości.

 

Komentarze

komentarze