Jubileusz 5-lecia powstania Stowarzyszenia przez Slawek | 10 września 2008 0 komentarzy Jubileusz 5-lecia powstania Stowarzyszenia 5-6.09.2008 —————————— GALERIA ZDJĘĆ: kliknij w zdjęcie, aby powiększyć [Pokaż miniatury] Polecane artykuły23 listopada 2019Dzień Słonika Tumbo w naszym Hospicjum4 maja 2023„Jeśli chcesz znaleźć źródło..”27 września 2006Uroczystość wręczenia toreb lekarskich14 listopada 2008Kluczborska Baszta 2008 dla naszego Hospicjum3 listopada 2015Msza św. za zmarłych Pacjentów.2 stycznia 2023Dopinamy guziki:)31 stycznia 2016Wspomnienia z balu wolontariusza5 września 2008Jubileusze Komentarze komentarze