Jak pięknie nabieramy kolorów :) przez Slawek | 6 października 2022 0 komentarzy Dziś przyjechały kolejne meble do hospicjum stacjonarnego w Smardach. Bardzo się cieszymy! Wszędzie ma być dużo kolorów i światła Polecane artykuły16 grudnia 2014Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż …..20 grudnia 2014Kiermasz Bożonarodzeniowy dla naszego Hospicjum. A tak to właśnie było ….4 kwietnia 2023Kiermasz w Byczynie14 października 2019XII Kluczborska Konferencja Medycyny Paliatywnej i Formacji Hospicyjnej29 czerwca 2012Śląsk Wrocław – Karpaty Lwów 1:31 września 2022Już teraz zapraszamy na film!14 listopada 2008Kluczborska Baszta 2008 dla naszego Hospicjum31 lipca 2023Centrum ulgi w cierpieniu rodzinie przy hospicjum-W ramach projektu niw zakupiliśmy Komentarze komentarze