POLA NADZIEI – KONKURS

przez | 20 kwietnia 2015

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych w ramach akcji  Pola Nadziei.

„Pola nadziei” to organizowana od wielu lat ogólnopolska kampania, której celem jest: zbieranie funduszy na rzecz opieki nad osobami nieuleczalnie chorymi w ostatnim okresie ich życia, kształtowanie świadomości społecznej wobec osób ciężko chorych i umierających, szerzenie idei hospicyjnej oraz idei wolontariatu, a także uwrażliwienie dzieci i młodzieży na potrzeby osób chorych oraz możliwości niesienia im pomocy. Symbolem akcji „Pola nadziei” jest żółty żonkil.

KONKURS PLASTYCZNY:
Temat- Plakat „Pól Nadziei” w dowolnie wybranej technice artystycznej, włącznie z grafiką komputerową, w maksymalnym formacie A3. Forma dozwolonych plików, dołączonych na  płycie CD do prac komputerowych to: jpg. TIFF, pdf.
W konkursie mogą wziąć udział dzieci i młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu kluczborskiego i oleskiego.
Szczegółowy Regulamin konkursu na plakat

KONKURS LITERACKI:
Temat – List od wolontariusza, w którym autor ma zachęcić kolegę lub koleżankę do włączenia się w działania wolontaryjne. Warunkiem udziału w konkursie jest napisanie listu w formie druku o maksymalnym rozmiarze 2 kartki A4, czcionka Times New Roman, rozmiar 12, interlinia 1,15.
W konkursie może wziąć udział młodzież ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu kluczborskiego i oleskiego.
Szczegółowy Regulamin konkursu na list

Zwycięzcy konkursu otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
Konkurs trwa do 13 maja 2015.

Życzymy weny, pomysłów, zapału i zaangażowania!

Komentarze

komentarze