Jubileusz 5-lecia powstania Stowarzyszenia przez Slawek | 10 września 2008 0 komentarzy Jubileusz 5-lecia powstania Stowarzyszenia 5-6.09.2008 —————————— GALERIA ZDJĘĆ: kliknij w zdjęcie, aby powiększyć [Pokaż miniatury] Polecane artykuły21 listopada 2022Dzień Tumbo!10 lipca 2011Slider 44 kwietnia 2023Kiermasz w Byczynie2 listopada 2018Msza św. za zmarłych Pacjentów naszego Hospicjum8 lutego 2022Podaruj nam swój 1% podatku – tak blisko jesteśmy już końca budowy23 grudnia 2006Spotkanie opłatkowe 200612 września 2019Dzień Otwartych Drzwi w budynku hospicjum stacjonarnego w Smardach Górnych7 września 2011Mecz siatkarski Komentarze komentarze