Jubileusz 5-lecia powstania Stowarzyszenia przez Slawek | 10 września 2008 0 komentarzy Jubileusz 5-lecia powstania Stowarzyszenia 5-6.09.2008 —————————— GALERIA ZDJĘĆ: kliknij w zdjęcie, aby powiększyć [Pokaz zdjęć] ◄ 1 2 Polecane artykuły14 listopada 2008Kluczborska Baszta 2008 dla naszego Hospicjum1 października 2013Dziękujemy za Wasz 1%24 lutego 2020Zobacz ile zrobiliśmy dzięki Twojemu 1% podatku1 stycznia 2009Przekazanie Stowarzyszeniu budynku pod hospicjum stacjonarne7 października 2018Radio Opole o darowiźnie cennego auta i budowie w Smardach21 listopada 2022Dzień Tumbo!23 grudnia 2006Spotkanie opłatkowe 200615 października 2014Wolontariat – świadomy wybór Komentarze komentarze