Jubileusz 5-lecia powstania Stowarzyszenia przez Slawek | 10 września 2008 0 komentarzy Jubileusz 5-lecia powstania Stowarzyszenia 5-6.09.2008 —————————— GALERIA ZDJĘĆ: kliknij w zdjęcie, aby powiększyć [Pokaż miniatury] Polecane artykuły13 maja 2014Szkolenie „Wolontariat 50+” oraz „Wolontariat szkolny”20 lutego 2023Zapraszamy na Mszę Świętą 23.02.202325 lipca 201325.07.2013 – 10 rocznica powstania Hospicjum16 grudnia 2014Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż …..2 listopada 2018Msza św. za zmarłych Pacjentów naszego Hospicjum19 listopada 2013Zasadzenie pamiątkowego drzewa przez Burmistrzów i Radnych Gminy Kluczbork1 października 2013Dziękujemy za Wasz 1%28 listopada 2022Spotkanie dla WOLONTARIUSZY! Komentarze komentarze