Jubileusz 5-lecia powstania Stowarzyszenia przez Slawek | 10 września 2008 0 komentarzy Jubileusz 5-lecia powstania Stowarzyszenia 5-6.09.2008 —————————— GALERIA ZDJĘĆ: kliknij w zdjęcie, aby powiększyć [Pokaz zdjęć] 1 2 ► Polecane artykuły29 września 2018Nasza XI Kluczborska Konferencja Medycyny Paliatywnej i Formacji Hospicyjnej tuż, tuż 🙂22 kwietnia 2014Projekt „Wolontariat”19 marca 2019Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia4 kwietnia 2023Akcja „ciacho” w Zespole Szkół nr 2 w Kluczborku14 lipca 2015Podsumowanie pierwszej edycji Pól Nadziei10 października 2022„Zwiększenie dostępności do wysokiej jakości opieki paliatywnej dla mieszkańców regionu poprzez zakup wyposażenia do siedziby stacjonarnego Hospicjum Ziemi Kluczborskiej Św. Ojca Pio w Smardach Górnych”.20 grudnia 2008Żywa szopka11 maja 2012Zapraszamy na koncert Komentarze komentarze