Jubileusz 5-lecia powstania Stowarzyszenia przez Slawek | 10 września 2008 0 komentarzy Jubileusz 5-lecia powstania Stowarzyszenia 5-6.09.2008 —————————— GALERIA ZDJĘĆ: kliknij w zdjęcie, aby powiększyć [Pokaz zdjęć] ◄ 1 2 Polecane artykuły28 października 2018Za nami XI Kluczborska Konferencja Medycyny Paliatywnej i Formacji Hospicyjnej..27 września 2006Uroczystość wręczenia toreb lekarskich25 maja 2016WYNIKI KONKURSU2 listopada 2018Msza św. za zmarłych Pacjentów naszego Hospicjum19 listopada 2013Zasadzenie pamiątkowego drzewa przez Burmistrzów i Radnych Gminy Kluczbork20 lutego 2009Podziękowania dla starosty1 grudnia 2022Dziękujemy Panu Staroście za darowiznę!20 października 2022Podziękowania dla Szkoły PSP 2 w Kluczborku Komentarze komentarze