Samochód w darze od Zakładu Karnego w Kluczborku

DSC_0472Spełniło się nasze marzenie o samochodzie do przewozu wolontariuszy i sprzętu medycznego dla pacjentów naszego hospicjum domowego. W dniu 07.08.2014  pani Lidia Olejnik Dyrektor Okręgowa Więziennictwa w Opolu, pan Andrzej Frydel Dyrektor Zakładu Karnego w Kluczborku, Radosław Musiałek Radca Prawny Zakładu Karnego i zarazem Radca Prawny naszego Hospicjum, przy udziale przedstawicielek firmy Bemet z Lasowic przekazali nam wyremontowanego Lublina.

Dziękujemy Zakładowi Karnemu w Kluczborku za darowiznę tego auta oraz przeprowadzony przez skazanego remont. Firmie Bemet z Lasowic dziękujemy za nieodpłatną przeróbkę naszego samochodu. Radcy Prawnemu natomiast dziękujemy za zaangażowanie w  sprawę przekazania samochodu i jego remont.

Marzenia warto mieć, bo …. spełniają się.

Więcej w poniższym materiale TVP oraz na załączonych zdjęciach.

„Odruch dobroci” – materiał TVP