Aktualny kosztorys budowy naszego hospicjum stacjonarnego w Smardach GórnychDSC_0628Od samego początku budowy naszego hospicjum stacjonarnego w Smardach przyświecała nam jedna zasada – jak najlepiej wykorzystać ofiarowane nam na ten cel środki. Tak zarządzać tą inwestycją, aby tworzyć ją najlepiej, jak potrafimy i optymalnie wykorzystywać każdą darowiznę. Dlatego też zwróciliśmy się do specjalisty w zakresie kosztorysowania, aby ocenił zakres prac budowlanych już wykonanych i tych, które jeszcze przed nami.
Nasze finanse zawsze były, są i będą przejrzyste. Dlatego też publikujemy przygotowany kosztorys (jego koszt to 1 250 zł netto).
Wynika z niego, że wartość prac netto już wykonanych to kwota 1 846 418 zł. Do wykończenia budynku (łącznie z białym montażem) brakuje nam jeszcze 1 326 958 zł netto.
Natomiast wartość netto wszystkich kosztów, jakie ponieśliśmy z tytułu budowy od początku jej trwania do dnia 31.12.2015 (zgodnie ze sprawozdaniem opublikowanym na naszej stronie internetowej) wynosi 1 268 365 zł. To oznacza, że dzięki przyjętemu przez nas 6 lat temu mechanizmowi zarządzania tą budową zaoszczędziliśmy       578 053 zł.
Dotychczas wykonane prace zostały zrealizowane bez zaciągania kredytu.
Dziękujemy wszystkim Darczyńcom za dotychczasowe wsparcie i pomoc w realizacji tej największej w powiecie kluczborskim społecznej inwestycji.
Hospicjum zbiorcze-page-001

Komentarze

komentarze