Czy zdecydujecie się Państwo być częścią naszej historii ?

Budujemy hospicjum, ale to nie tylko ściany, dach, morfina, kroplówki i wszędobylski rak, ale to przede wszystkim ludzie, którzy będą jego częścią. Zapraszamy Państwa do pisania dalszej części tej opowieści. Opowieści o budowie niezwykłego miejsca, gdzie ludzie na pewnym etapie swego życia nie będą musieli szukać szczęścia w przeszłości ani przyszłości. Dla nich bowiem liczy się tylko dzisiaj i nic więcej. Być szczęśliwym teraz. Czas tak szybko biegnie. Życie nie jest mierzone w oddechach, ale w chwilach w których dajemy siebie innym.

Czy zdecydujecie się Państwo być częścią naszej historii ?

Przekażcie nam swój 1% podatku.

Dziękujemy Maciej Knapa Fotografia za profesjonalną sesję fotograficzną do tegorocznej Kampanii 1% oraz wieloletnie wsparcie naszego Hospicjum. Maciek ! Wielkie dzięki

1% strona